Dolne Miasto

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Dolne Miasto

Wiadomości

stat

Zamieszkaj nad brzegiem Motławy

artykuł sponsorowany
Front Park powstaje nad brzegiem Opływu Motławy - blisko Głównego Miasta.
Front Park powstaje nad brzegiem Opływu Motławy - blisko Głównego Miasta. materiały inwestora

Z dala od wielkomiejskiego i turystycznego zgiełku, ale blisko miejskich udogodnień i gdańskich atrakcji. Wśród zieleni, tuż nad brzegiem rzeki i w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Marzenie o idealnym miejscu do życia można spełnić we Front Parku na Dolnym Mieście zobacz na mapie Gdańska.Gdańskie Dolne Miasto ma potencjał porównywalny do warszawskiej Pragi. To naturalny kierunek rozwoju miasta. Zrealizowano tu już wiele inwestycji - miejskich i prywatnych, a przygotowywane są kolejne. Dzielnica pięknieje też dzięki programom rewitalizacyjnym.

Moderna Holding - firma, która buduje tu swój pierwszy kompleks mieszkaniowy - Front Park - nazywa nawet tę część Gdańska "zDolnym Miastem".

Znaczną część terenu inwestycji stanowić będą tereny zielone.
Znaczną część terenu inwestycji stanowić będą tereny zielone. materiały inwestora
Do końca I kwartału 2018 roku nad brzegiem Opływu Motławy, przy ul. Sadowej zobacz na mapie Gdańska, powstanie siedem trzypiętrowych budynków, a w nich w sumie 136 mieszkań o powierzchni od 41 do 93 m kw.

Ważnym atutem Front Parku jest lokalizacja. Z jednej strony bliskość rzeki i naturalna zieleń (powierzchnia inwestycji to 13 tys. m kw., z czego ponad 60 proc. stanowią tereny zielone) oraz sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Z drugiej zaś niewielka odległość od głównej części Śródmieścia, czyli szybki dostęp do miejskich udogodnień i atrakcji Głównego Miasta - to zaledwie kilkunastominutowy spacer.

Front Park składał się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków.
Front Park składał się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków. materiały inwestora
Przestrzeń między budynkami będzie miała charakter parkowych, stylowo oświetlonych alejek, a ich dopełnieniem będą prywatne zielone ogrody, zaprojektowane przy niemal każdym mieszkaniu na parterze - często o powierzchni większej niż metraż niektórych lokali. Z drugiej zaś strony zaletą jest niewielka odległość od głównej części Śródmieścia, czyli szybki dostęp do miejskich udogodnień i atrakcji Głównego Miasta - to zaledwie kilkunastominutowy spacer.

- Ceny nieruchomości będą tu w najbliższych latach wzrastać - podobnie, jak działo się to na warszawskiej Pradze. To dobry prognostyk dla tych, którzy chcą zainwestować w mieszkanie we Front Parku. Będą tu komfortowo mieszkać, ze świadomością, że wartość ich lokalu będzie rosnąć - mówi Adam Małaczek, prezes zarządu Moderna Holding.
Dla zainteresowanych Moderna uruchomiła nowe biuro sprzedaży w Gdańsku przy ul. Szafarnia 6.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (46)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Galeria zdjęć dzielnicy Dolne Miasto

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Dolne Miasto

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Dolne Miasto